Teenuse tingimused

1. Kaupade valimine ja ostu sooritamine e-poes Kuivtoit.ee

Vasakust menüüst saate valida teile vajaliku lemmikloomatoidu jaotuse: KASSITOIDUD, KOERATOIDUD, KÜÜLIKUTOIDUD, mis omakorda jagunevad kategooriateks looma vanuse, suuruse, koostise või erivajaduste järgi. Tooteid on võimalik lisaks otstarbele valida ka brändi järgi.

Klikates teid huvitava brändi logo peal, kuvatakse kõik vastava kaubamärgi tooted. Samast leiate ka brändi lühitutvustuse.

Soodustooted on toodud välja eraldi menüüs.

Mõnede tootete valikus on erinevad paki suurused. Klikates teid huvitavale pakendisuurusele, kuvatakse teile vastava suurusega toote hind.

Iga toode on varustatud pakendi pildi, tooteinfo ning hinnaga.

Kuivtoit.ee veebipoest saab oste sooritada nii külalise kui ka registreeritud kliendina.Kui soovite olla meie püsiklient, soovitame ennast registreerida. See tagab ostu sooritamise kiiresti ja lihtsalt ning ligipääsu tellimuste ajaloole ning staatusele. Samuti saavad registreeritud kliendid osa kampaaniatest.

Klikkides soovitud kaubal, saate selle ostusoovi korral lisada ostukorvi, suurendada või vähendada koguseid (+,- nupud).

Lisades ostukorvi  kaks  täishinnaga  lemmikloomatoidu alates hinnaga 15 eur, rakendub automaatselt allahindlus -5% ning alates kolmest  täishinnaga tootest -10% (ei rakendu soodushindadega kaupadele).

Päises oleva „ostukorvi“ peal klikates saate näha nii ostukorvi sisu kui ka jätkata tellimist.

Tellimus loetakse sooritatuks peale selle kinnitamist. Ennem kinnitamist vaadake veelkord üle ostukorvi sisu, mida saate veel vajadusel korrigeerida. Kui teil on lisasoove või märkusi kauba kohaletoimetamise aja-, koha või millegi muu osas, palume need panna kirja lisamärkuste kastikesse.

Tellimuse kinnitamisega tekib Teile automaatselt ka ostukohustus.

Tellimusel olev hind on lõplik, mingeid lisatasusid nagu näiteks transporditasu ei kaasne.

Seejärel vormistatakse Teile tellimuse eest arve,mis laekub ka teie e-postkasti.

2. Ostutehing ja selle eest tasumine

Ostu sooritamiseks avage ostukorv, kust leiate enda poolt valitud tooted.

Kuivtoit.ee e-poe hinnad sisaldavad kullertransporti kliendi poolt valitud aadressile. Valikud salvestatakse, klikates jätka nupule.

Täitke ostu sooritamiseks vajalikud andmed.Tellimuse kinnitamiseks tuleb nõustuda käesolevate ostutingimustega, kinnitades seda klikkides vastavas kastikeses.

Kui teil on sooduskupong, siis lisage kupongi kood vastavasse kastikesse ning salvestage see.

Peale tellimuse kinnitamist koostatakse tellimuse eest arve ning kuvatakse ekraanile maksevõimalused, milleks on makse pangalingiga,krediitkaardiga või arve alusel  pangaülekandega.

Peale tellimuse kinnitamist ning arve saamist tekib Ostjale maksekohustus.  

Genereeritud arvelt leiad vajalikud rekvisiidid makse sooritamiseks. Arve laekub Sinu e-postkasti.

Registreeritud kliendid pääsevad ligi kõigile oma tellimustele ka kuivtoit.ee veebikeskkonnas.

3. Kaupade transport Ostjani

Tellitud kaubad toimetatakse ostjani 2 tööpäeva jooksul üle Eesti vastavalt tellimuses esitatud aadressile tasuta.

4. Tarneaeg

Täitmiseks võetakse ainult tasutud tellimused.

Kullerfirma toimetab  kauba Ostjani Eesti piires 2 tööpäeva jooksul.

Palume päeval, mil kaup saabuma peaks, hoida telefon enda läheduses ja sisselülitatuna.Kuller helistab teile ette ja lepib kokku kauba kohaletoimetamise aja.

Väjaspool Tallinna toimub reeglina kauba laialivedu alates 8.00-17.00. Juhul kui soovite kaupa kätte saada muul ajal, palume need soovid kirjutada tellimust tehes lisamärkustesse.

Me ei saa garanteerida nende soovide täitmist, aga võimalusel kullerfirma võtab need arvesse.

Juhul kui teil kodus ei ole võimalik päevasel ajal kaupa vastu võtta, palume kaaluda võimalust lasta see tuua näiteks teie töökohta.  

 5. Pretensioonide esitamine ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

Eesti Vallasvara OÜ vastutab Kuivtoit.ee veebipoes müügil olevate toodete nõuetelevastavuse eest.

Pretensioonide esitamise tähtaeg on 2 nädalat (14 päeva). Probleemide ilmnemisel palume saata vastavasisuline vabas vormis avaldus.

Kauba tagastamise soovi edastamise järel võtame Teiega ühendust kolme tööpäeva jooksul ning täpsustame kauba tagastamise ja/või ümbervahetamisega seotud detailid.

Avastades toote mittevastavuse nõuetele, on Ostja kohustatud sellest teatama viivitamatult, hiljemalt 14 päeva jooksul meilile info@kuivtoit.ee. 

Ostjal on õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada toode.

Nõuetele mittevastava või defektiga kauba tagastamise transpordikulu tasub Müüja.

Tagastatud kauba eest kannab Eesti Vallasvara OÜ raha 7 tööpäeva jooksul arvestades kauba tagasi jõudmise päevast Eesti Vallasvara OÜ kontorisse.

NB! Tagasi võetakse ja/või ümber vahetatakse ainult avamata pakendis olev kaup. Kõigile Eesti Vallasvara OÜ poolt müüdud kaupadele kehtib pretensioonide esitamine Võlaõigusseaduses ettenähtud korras.

Juhul kui toit teie lemmikule mingil põhjusel ei sobi, püüame jõuda alati kompromissile kas osalise hüvitamise või ümbervahetamise teel. Tingimuseks on ka juba avatud pakendi tagastamine kliendi poolt.

Palume kindlasti nii kuivtoitude kui ka konservide puhul arvestada vajalike hoiustamistingimustega (kuivtoitu hoida toatemperatuuril ja mitteniisketes tingimustes, juba avatud pakend tuleb sulgeda, avatud konserve hoida külmkapis jne.)

6. Tellimuse tühistamine 14 päeva jooksul

Ostjal on õigus 14 päeva jooksul toode vigastamata kujul ning originaalpakendis meile tagastada. Kui pakend on avamata ning kaup korrektne, tagastame makstud raha. Tagasi ei maksta tellitud kauba transpordikulu.

Tellimuse tühistamiseks palume saata e-kiri info@kuivtoit.ee tuues välja tellitud kauba nimetuse, arvenumbri, maksmise kuupäeva ning tagastamise põhjuse. Raha kanname tagasi esimesel võimalusel peale kauba tagastamist samale kontole, kust see  algselt tehtud oli. (VÕS par.561 lg.3)

7. Privaatsus ja andmete turvalisus

Eesti Vallasvara OÜ ei levita Ostja isikuandmeid kolmandatele osapooltele v.a transporditeenuse osutamiseks vajalik info.

Ostjal on õigus nõuda oma andmete kustutamist kuivtoit.ee andmebaasist.

Eesti Vallasvara OÜ on huvitatud kõikide küsimuste ja arusaamatuste lahendamisest Ostjatega.

Probleemide ilmnemisel palume koheselt võtta meiega ühendust telefonil +372 6724878, +3725548140 või info@kuivtoit.ee.

Vastame teile kindlasti 2 tööpäeva jooksul!

Kliendil on õigus pöörduda oma huvide kaitseks Tarbijakaitseametisse.

FaLang translation system by Faboba
kodulehe, e-poe, logo, seo, facebook tegemine