Teenuse tingimused

1. Kaupade valimine ja ostu sooritamine e-poes Kuivtoit.ee

Vasakust menüüst saate valida teile vajaliku lemmikloomatoidu jaotuse: KASSITOIDUD, KOERATOIDUD, KÜÜLIKUTOIDUD, mis omakorda jagunevad kategooriateks looma vanuse, suuruse, koostise või erivajaduste järgi. Tooteid on võimalik lisaks otstarbele valida ka brändi järgi.

Klikates teid huvitava brändi logo peal, kuvatakse kõik vastava kaubamärgi tooted. Samast leiate ka brändi lühitutvustuse.

Soodustooted on toodud välja eraldi menüüs.

Mõnede tootete valikus on erinevad paki suurused. Klikates teid huvitavale pakendisuurusele, kuvatakse teile vastava suurusega toote hind.

Iga toode on varustatud pakendi pildi, tooteinfo ning hinnaga.

Kuivtoit.ee veebipoest saab oste sooritada nii külalise kui ka registreeritud kliendina.Kui soovite olla meie püsiklient, soovitame ennast registreerida. See tagab ostu sooritamise kiiresti ja lihtsalt ning ligipääsu tellimuste ajaloole ning staatusele. Samuti saavad registreeritud kliendid osa kampaaniatest.

Klikkides soovitud kaubal, saate selle ostusoovi korral lisada ostukorvi, suurendada või vähendada koguseid (+,- nupud).

Lisades ostukorvi  kaks  täishinnaga  lemmikloomatoidu alates hinnaga 15 eur, rakendub automaatselt allahindlus -5% ning alates kolmest  täishinnaga tootest -10% (ei rakendu soodushindadega kaupadele).

Päises oleva „ostukorvi“ peal klikates saate näha nii ostukorvi sisu kui ka jätkata tellimist.

Tellimus loetakse sooritatuks peale selle kinnitamist. Ennem kinnitamist vaadake veelkord üle ostukorvi sisu, mida saate veel vajadusel korrigeerida. Kui teil on lisasoove või märkusi kauba kohaletoimetamise aja-, koha või millegi muu osas, palume need panna kirja lisamärkuste kastikesse.

Tellimuse kinnitamisega tekib Teile automaatselt ka ostukohustus.

Tellimusel olev hind on lõplik, mingeid lisatasusid nagu näiteks transporditasu ei kaasne.

Seejärel vormistatakse Teile tellimuse eest arve,mis laekub ka teie e-postkasti.

2. Ostutehing ja selle eest tasumine

Ostu sooritamiseks avage ostukorv, kust leiate enda poolt valitud tooted.

Kuivtoit.ee e-poe hinnad sisaldavad kullertransporti kliendi poolt valitud aadressile. Valikud salvestatakse, klikates jätka nupule.

Täitke ostu sooritamiseks vajalikud andmed.Tellimuse kinnitamiseks tuleb nõustuda käesolevate ostutingimustega, kinnitades seda klikkides vastavas kastikeses.

Kui teil on sooduskupong, siis lisage kupongi kood vastavasse kastikesse ning salvestage see.

Peale tellimuse kinnitamist koostatakse tellimuse eest arve ning kuvatakse ekraanile maksevõimalused, milleks on makse pangalingiga,krediitkaardiga või arve alusel  pangaülekandega.

Peale tellimuse kinnitamist ning arve saamist tekib Ostjale maksekohustus.  

Genereeritud arvelt leiad vajalikud rekvisiidid makse sooritamiseks. Arve laekub Sinu e-postkasti.

Registreeritud kliendid pääsevad ligi kõigile oma tellimustele ka kuivtoit.ee veebikeskkonnas.

3. Kaupade transport Ostjani

Tellitud kaubad toimetatakse ostjani 2-3 tööpäeva jooksul üle Eesti vastavalt tellimuses esitatud aadressile tasuta alates 25 eur suurusest tellimusest.Alla 15 eur tellimusi me kahjuks ei täidaja tellimustele 15-25 eur lisandub saatekulu 3eur.

4. Tarneaeg

Täitmiseks võetakse ainult tasutud tellimused.

Kullerfirma toimetab  kauba Ostjani Eesti piires 2-3 tööpäeva jooksul.

Väiksemaid pakke saadame võimalusel ka Itella Smartpost-ja Omniva pakiautomaatidese.Sellekohane soov koos  sobiliku pakiautomaadi  asukohaga kirjutage palun märkustesse.

Palume päeval, mil kaup saabuma peaks, hoida telefon enda läheduses ja sisselülitatuna.Kuller helistab teile ette ja lepib kokku kauba kohaletoimetamise aja.

Väjaspool Tallinna toimub reeglina kauba laialivedu alates 8.00-17.00. Juhul kui soovite kaupa kätte saada muul ajal, palume need soovid kirjutada tellimust tehes lisamärkustesse.

Me ei saa garanteerida nende soovide täitmist, aga võimalusel kullerfirma võtab need arvesse.

Juhul kui teil kodus ei ole võimalik päevasel ajal kaupa vastu võtta, palume kaaluda võimalust lasta see tuua näiteks teie töökohta.  

 5. Pretensioonide esitamine ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

Eesti Vallasvara OÜ vastutab Kuivtoit.ee veebipoes müügil olevate toodete nõuetelevastavuse eest.

Pretensioonide esitamise tähtaeg on 2 nädalat (14 päeva). Probleemide ilmnemisel palume saata vastavasisuline vabas vormis avaldus.

Kauba tagastamise soovi edastamise järel võtame Teiega ühendust kolme tööpäeva jooksul ning täpsustame kauba tagastamise ja/või ümbervahetamisega seotud detailid.

Avastades toote mittevastavuse nõuetele, on Ostja kohustatud sellest teatama viivitamatult, hiljemalt 14 päeva jooksul meilile info@kuivtoit.ee. 

Ostjal on õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada toode.

Nõuetele mittevastava või defektiga kauba tagastamise transpordikulu tasub Müüja.

Tagastatud kauba eest kannab Eesti Vallasvara OÜ raha 7 tööpäeva jooksul arvestades kauba tagasi jõudmise päevast Eesti Vallasvara OÜ kontorisse.

NB! Tagasi võetakse ja/või ümber vahetatakse ainult avamata pakendis olev kaup. Kõigile Eesti Vallasvara OÜ poolt müüdud kaupadele kehtib pretensioonide esitamine Võlaõigusseaduses ettenähtud korras.

Juhul kui toit teie lemmikule mingil põhjusel ei sobi, püüame jõuda alati kompromissile kas osalise hüvitamise või ümbervahetamise teel. Tingimuseks on ka juba avatud pakendi tagastamine kliendi poolt.

Palume kindlasti nii kuivtoitude kui ka konservide puhul arvestada vajalike hoiustamistingimustega (kuivtoitu hoida toatemperatuuril ja mitteniisketes tingimustes, juba avatud pakend tuleb sulgeda, avatud konserve hoida külmkapis jne.)

6. Tellimuse tühistamine 14 päeva jooksul

Ostjal on õigus 14 päeva jooksul toode vigastamata kujul ning originaalpakendis meile tagastada. Kui pakend on avamata ning kaup korrektne, tagastame makstud raha. Tagasi ei maksta tellitud kauba transpordikulu.

Tellimuse tühistamiseks palume saata e-kiri info@kuivtoit.ee tuues välja tellitud kauba nimetuse, arvenumbri, maksmise kuupäeva ning tagastamise põhjuse. Raha kanname tagasi esimesel võimalusel peale kauba tagastamist samale kontole, kust see  algselt tehtud oli. (VÕS par.561 lg.3)

7. Privaatsus ja andmete turvalisus

Eesti Vallasvara OÜ ei levita Ostja isikuandmeid kolmandatele osapooltele v.a transporditeenuse osutamiseks vajalik info.

Ostjal on õigus nõuda oma andmete kustutamist kuivtoit.ee andmebaasist.

Eesti Vallasvara OÜ on huvitatud kõikide küsimuste ja arusaamatuste lahendamisest Ostjatega.

Probleemide ilmnemisel palume koheselt võtta meiega ühendust telefonil +372 6724878, +3725548140 või info@kuivtoit.ee.

Vastame teile kindlasti 2 tööpäeva jooksul!

Kliendil on õigus pöörduda oma huvide kaitseks Tarbijakaitseametisse.

8. Isikuandmete töötlemise tingimused

Veebipoe www.kuivtoit.ee isikuandmete vastutav töötleja on Eesti Vallasvara OÜ (10782653) asukohaga Kalda 9, Tallinn tel 6724878ja e-kiri info@kuivtoit.ee.

 

Milliseid isikuandmeid töödeldakse

-       nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;

-       kauba kohaletoimetamise aadress;

-       pangakonto number;

-       kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu);

-       klienditoe andmed.

Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse

Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.

Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks

Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks.

Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi).

Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

Õiguslik alus

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.

Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

Vastuvõtjad, kellele isikuandmed edastatakse

Isikuandmed edastatakse veebipoe klienditoele ostude ja ostuajaloo haldamiseks ja kliendiprobleemide lahendamiseks.

Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kui tegemist on kulleriga kohale toimetatava kaubaga, siis edastatakse lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress.

Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

Turvalisus ja andmetele ligipääs

Isikuandmeid hoitakse  serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil.

Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja ja andmemajutus) isikuandmete töötlemine toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.

Isikuandmetega tutvumine ja parandamine

 

Isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi veebipoe kasutajaprofiilis. Kui ost on sooritatud ilma kasutajakontota, siis saab tutvuda isikuandmetega klinditoe vahendusel.

Nõusoleku tagasivõtmine

 

Kui isikuandmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta teavitades sellest kliendituge e-posti teel.

 

Säilitamine

 

Veebipoe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks.

 

Kui veebipoes on ost sooritatud ilma kliendikontota, siis säilitatakse ostuajalugu kolm aastat.

 

Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni (kolm aastat).

Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

 

Kustutamine

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

 

Ülekandmine

E-posti teel esitatud ülekandmise taotlusele vastatakse hiljemalt kuu aja jooksul. Klienditugi tuvastab isikusamasuse ja teavitab ülekandmisele kohalduvatest isikuandmetest.

Otseturustusteated

E-kirja aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Kui klient ei soovi saada otseturustusteateid, siis tuleb valida e-kirja päises vastav viide või võtta ühendust klienditoega.

Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil (profileerimine), on kliendil õigus oma isikuandmete nii algse kui ka edasise töötlemise, sealhulgas otseturundusega seotud profiilianalüüsi tegemise suhtes igal ajal vastuväiteid esitada teavitades sellest kliendituge e-posti teel

Vaidluste lahendamine

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).

9. Hulgimüük. Kennelitele müük

Kui soovite meie tooteid edasi müüa,küsige hinnakirja info@kuivtoit.ee või telefonitsi.

Pakume soodsamaid hindu ka  koerakasvatajatele,kennelitele, samuti kutsika,kiisipoja pakke .

Oleme avatud igasugusele koostööle,teeme tootetutvustusi,jagame proovipakke.Koostöö korras toetame võistlusi auhindadega.

 

FaLang translation system by Faboba
kodulehe tegemine, e-poe loomine e-poe tegemine