koera gps
koera gps

Tractive GPS positsioneerimise seade M üle 4,5kg koertele

Tavahind: 51,00 €
Allahindus -1,01 €
Soodushind: 49,99 €

Hind võib olla soodsam sisseloginud kliendile
.
Tractive GPS koera jälgijaga on teil võimalik silma peal hoida oma koera asukohal igal ajal, igal pool. Tractive GPS tasuta rakendusega ja LIVE tracking funktsiooniga aitab GPS positsioneerija määrata teil lemmiku asukohta reaalajas. Virtuaalse aia funktsioon saadab teile teavitusi kui teie koer on väljunud teie määratud turvalisest alast. Selle koera jälgimise seadmega on teil võimalus vaadata oma koera aktiivsuse teavet ning näha kui palju on neil liikumist olnud läbi terve päeva, et te oleksite kursis lemmiku tervise ja tervisliku olukorraga. Tractive teenuse kuutasu katab seadmel kõik mobiilteenuse tasud ning võimaldab piiramatut asukohajälgimist. Tractive GPS koera asukoha tuvastamise seade on veekindel, kaalult kerge ning peaaegu purunematu.

Kirjeldus

Tractive GPS koera positsioneerijaga ei kaota te enam oma lemmiklooma, kuhuiganes te ka ei läheks. Tractive GPS tasuta rakendusega ja LIVE positsioneerimise võimalusega on teil võimalus jälgida lemmiklooma asukohta reaalajas. Virtuaalse aia funktsioon saadab teavituse kui koer on väljunud teie märgitud turvaalast. Tractive teenuse tasu katab seadme kõik mobiilsete teenuste tasud ning seega võimaldab piiramatut positsioneerimist. See GPS seade on veekindel ning seega võimaldab lemmikul joosta, ujuda ja mängida iga ilmaga.

Tractive GPS funktsioonid:
– Teenuse hind: alates €3,75 / kuus koera seadmele
– LIVE tracking ja asukoha ajalugu: Ava Tractive GPS tasuta rakendus, et määrata oma koera asukohta reaalajas ja näha millise teekonna on sinu lemmik läbinud.
– Virtuaalne aed: Saa koheseid teavitusi kui sinu lemmik siseneb või väljub sinu määratud turvaalast.
– Ülemaailmne koera asukoha määramine: Kasuta Tractive GPS seadet oma koera kaelarihmal rohkem kui 150 riigis.
– Jagamine: Jaga oma lemmiku asukohta oma pere ja sõpradega.
– Taaslaetav seade: aku kestus 2-5 päeva, laadimise aeg 2 tundi.
– Toote kaal 35g ja sobilik üle 4,5kg koertele

Pakendis kaasas:
*GPS seade
*2 kinnitusklambrit
*laadija
*juhend

 
 
 
 
kodulehe tegemine, e-poe loomine e-poe tegemine