Ostukorv


Ostukorv on tühi.
Mää lambavilla graanulid-pikaajaline väetis 1kg
Tootekood: 4745011017413

Mää lambavilla graanulid-pikaajaline väetis 1kg

Müügihind allahindlusega
7,90 €
Tavahind: 9,90 €
  
--2,00 €
Hind / kg: 7,90 €
LAMBAVILLAGRAANULID MÄÄ-ideaalne konteinerkasvatuseks,
toataimedele,köögiviljadele.
maitsetaimedele. Innovaatiline, lemmikloomadele ja lastele ohutu,ökoloogiline Eesti toode.
Mulda segatud graanulid eraldavad taimedele toitaineid pikaajaliselt terve kasvuperioodi. Aeglaselt lagunedes eraldatakse lämmastikku, kaaliumi, fosforit ja muud vajalikku. Kastmise ajal imavad graanulid vett ja paisuvad. Kokku tõmbudes niisutavad need ümbritsevat pinnast ja õhutades sel viisil ka mulda. Pinnale laotatud pelletid toimivad multšina ja lisaks kaitseb kuiv vill taimi tigude eest.1 kg pakk = ca 3.5 liitrit graanuleid

Kirjeldus

LAMBAVILLA GRAANULID-MÄÄ-innovaatiline ,ökoloogiline Eesti toode. Ideaalne konteinerkasvatuseks , kuna hoiab endas 3.5 korda rohkem niiskust. Konteinerites kasvatades on peamiseks miinuseks kuivus, see aitab seda kindlasti vähendada.Ohutu lemmikloomadele ja lastele.
Mulda segatud graanulid eraldavad taimedele toitaineid pikaajaliselt terve kasvuperioodi. Aeglaselt lagunedes eraldatakse lämmastikku, kaaliumi, fosforit ja muud vajalikku. Kastmise ajal imavad graanulid vett ja paisuvad. Kokku tõmbudes niisutavad need ümbritsevat pinnast ja õhutades sel viisil ka mulda. Pinnale laotatud pelletid toimivad multšina ja lisaks kaitseb kuiv vill taimi tigude eest.

  • Võimalikult väike keskkonna jalajälg. Graanulite tootmisel ei lisata villale midagi juurde, samas säilitatakse kõik head omadused.
  • Vill on väärindatud võimalikult pügamiskoha lähedal vähendamaks transporti, millest võidavad enim lambapidajad.
  • Toode pakub mitut kasutegurit korraga. Villagraanul on nii pikaajaline väetis kui tubli tigude tõrjuja; lisaks hea soojusisolaator ja suure niiskusimavuse võimega. Ei ole vähetähtis, et meie graanuleid katsetanud “potipõllundusega” tegelejad on öelnud, et graanulitega segatud mullaga on palju mõnusam tegutseda - muld on kergem ja sõmeram.

Villatoode OÜ (kaubamärk MÄÄ) ja EMÜ Põllumajandus- ja Keskkonnainstituut on sõlminud omavahelise koostööprojekti kokkuleppe. Projekti sisu on „Lambavilla kui olulise bioressursi väärindamise võimalused põllumajanduslikeks toodeteks“. 

Koostis:

Lämmastik (N) – 9,03%
Kaalium (K2O) – 5,61%
Väävel (S) – 1,15%
Magneesium (MgO) – 0,14%
Fosfor (P2O5) – 0,16%
Orgaanilised ained – 89.79%
1 kg pakk = ca 3.5 liitrit graanuleid

Toodetud:Eestis,Meelva küla
Räpina vald
Põlvamaa

e-poe tegemine