Ostukorv


Ostukorv on tühi.
Tulemused 1 - 2 Kokku: 2

GPS LEMMIKLOOMALE

Meie valikust leiad ka nutitooted lemmikloomadele. Tänapäeva tehnoloogia kiirrongilt ei ole maha jäänud ka meie lemmikud ning pidevalt luuakse aina uusi tehnoloogiaid, mis teevad meie ja meie lemmikute elu paremaks. Üks nendest on näiteks koerte GPS seade, mis aitab koera asukohta kindlaks määrata, kui ta peaks juhuslikult kuskile plehku panema. Selle asemel, et mööda küla ringi sõita ja koera hüüda, saad kõigepealt tema asukoha kindlaks teha ning tuua oma parim sõber ilma vaevata taas koju tagasi. Kui tellid vähemalt 25 euro eest tooteid, saadame me need sulle täitsa tasuta Eesti piires koju.

Tractive GPS positsioneerimisseade koertele

Tractive GPS positsioneerimisseade koertele

Tractive GPS koera jälgijaga on teil võimalik silma peal hoida oma koera asukohal igal ajal, igal pool. Tractive GPS tasuta rakendusega ja LIVE tracking funktsiooniga aitab GPS positsioneerija määrata teil lemmiku asukohta reaalajas. Virtuaalse aia funktsioon ...
Müügihind allahindlusega:
49,99 €
Tavahind: 51,00 €
  
--1,01 €
Hind / kg:
Tractive GPS seade kassile .

Tractive GPS seade kassile .

Tractive GPS seade kassile .Seadet saab kasutada kaelarihmade peal (ei sisaldu komplektis) Tractive CAT GPS võimaldab teil jälgida oma lemmiku rändamistel reaalajas.
Müügihind allahindlusega:
49,99 €
Tavahind: 51,00 €
  
--1,01 €
Hind / kg:
hetkel otsas
e-poe tegemine