Ostukorv


Ostukorv on tühi.

Otsi brändi järgi

Magnum ibeeria siga külmpressitud koeratoit ,monoproteiin 100g
Tootekood: 8595675204881

Magnum ibeeria siga külmpressitud koeratoit ,monoproteiin 100g

Müügihind allahindlusega
1,00 €
Tavahind: 1,53 €
  
--0,53 €
Hind / kg: 10,00 €
Magnum Dog Iberian pork monoprotein. Külmpressitud täissööt kõikidele koertele ühe valguallikaga -värskelt töödeldud Ibeeria siga (poolmetsik tõug)
Külmpressitud toit on kõige lähemal toortoidule ning sobib kasutamiseks paralleelselt toortoiduga. Ei paisu maos, hoiab ära soovimatud terviseprobleemid nagu maokeerd.
Gluteenivaba,ei sisalda lihajahu,lõhna-ja värvaineid.Ilma lisatud rasvade,vitamiinide ja mineraalideta-100% naturaalne koostis. Kergesti seeditav ilma võimalike toidutalumatuse riskideta. Ei sisalda sojat, nisu, maisi jms. Toidu koostises olev pruun täisterariis ei ole tööstuslikult töödeldud ja sisaldab rohkem toit- ja kiudaineid ,mis hõlbustavad seedimist
Kirjeldus

 Magnum Dog Iberian pork monoprotein. Külmpressitud  täissööt kõikidele koertele ühe valguallikaga -värskelt töödeldud Ibeeria siga (poolmetsik tõug)

Külmpressitud toit on kõige lähemal toortoidule ning sobib kasutamiseks paralleelselt toortoiduga. Ei paisu maos, hoiab ära soovimatud terviseprobleemid nagu maokeerd.

Gluteenivaba,ei sisalda lihajahu,lõhna-ja värvaineid.Ilma lisatud rasvade,vitamiinide ja mineraalideta-100% naturaalne koostis. Kergesti seeditav ilma võimalike toidutalumatuse riskideta. Ei sisalda   sojat, nisu, maisi jms. Toidu koostises olev pruun täisterariis ei ole tööstuslikult töödeldud ja sisaldab rohkem toit- ja kiudaineid ,mis hõlbustavad seedimist

Kurkum -looduslik antioksüdant.
Õllepärm - B-vitamiini allikas.
Peet - looduslik antioksüdant, foolhappe ja raua allikas.

Ibeeria sead on poolmetsik tõug, toituvad suures osas tammetõrudest, kõrrelistest, rohust. Vabapidamisel saadud liha on tervislikum ja sisaldab küllastumata rasvhappeid.

Koostis: ibeeria sealiha 68% ( värske sealiha 60%, sealiha sink 8%), täisterariis, peet, õllepärm, köömned, kurkum. Ilma kunstlike maitse-, värvainete ja antioksüdantideta.

Analüütiline koostis: toorproteiin 27,5%, toorkiud 2,2%, toorrasv 18,7%, toortuhk 7,2%, niiskus 18%

Toitmine: soovitatav päevanorm vaata pakendil olevast tabelist.Värske vesi hoida alati saadaval. Säilitada kuivas ja jahedas, hoida otsese päikese eest.

Uuele toidule üle minnes asenda esimesel nädalal 25% koera senisest söödast, teisel nädalal 50%,kolmandal 75% ning neljandal 100%  
Parim enne, netokaal ja partii number vt. pakendilt

Päritoluriik:EU.Tootja,pakendaja,turustaja:  Tenesco s.r.o, Tsehhi
Levitaja: Eesti Vallasvara oü, Kivimäe 10, Tallinn ,10919,Tallinn, tel +3725548140,www.kuivtoit.ee 

e-poe tegemine