Ostukorv


Ostukorv on tühi.
Propesko Vitality & Active Life koeratoit looma-, linnuliha ja juurviljadega 30kg (3x10kg)
Tootekood: 8594014723359

Propesko Vitality & Active Life koeratoit looma-, linnuliha ja juurviljadega 30kg (3x10kg)

Hinnad

Kogus
Hind
0 - 1
42,99 €
2 - 2
40,84 €
3 - 100
38,69 €
Propesko Vitality & Active Life looma-, linnuliha ja juurviljadega on välja töötatud aktiivsetele koertele.
Kombineeritud retsepti järgi valmistatud toit kindlustab igas suuruses koertele kõik vajalikud toitained nende heaks terviseks ning suurepäraseks kehaliseks vormiks.
Toit sisaldab looma-ja linnuliha, juurvilju ja teisi naturaalseid ja tervislikke koostisosi, mis kindlustavad hea tervise, läikiva ja terve karvkatte, tugevad hambad ja luud, parema nägemise, toidu maksmaalse seeduvuse.
Võid olla kindel, et tänu toidus sisalduvatele kõrgekvaliteedilistele loomsetele ja taimsetele rasvadele, mineraalainetele ja vitamiinidele on sinu koer terve ja vitaalne.
Kirjeldus

Propesko Vitality & Active Life looma-, linnuliha ja juurviljadega on välja töötatud aktiivsetele koertele. Kombineeritud retsepti järgi valmistatud toit kindlustab igas suuruses koertele kõik vajalikud toitained nende heaks terviseks ning suurepäraseks kehaliseks vormiks.
Toit sisaldab looma- ja linnuliha, juurvilju ja teisi naturaalseid ja tervislikke koostisosi, mis kindlustavad hea tervise, läikiva ja terve karvkatte, tugevad hambad ja luud, parema nägemise, toidu maksmaalse seeduvuse.
Võid olla kindel, et tänu toidus sisalduvatele kõrgekvaliteedilistele loomsetele ja taimsetele rasvadele, mineraalainetele ja vitamiinidele on sinu koer terve ja vitaalne.


Koostis:
Teraviljad, liha ja dehüdreeritud linnuliha proteiinid (min.4% linnuliha,min.4% loomaliha kuivmassis), taimsed kiudained (min.0,5% inuliini), õlid, rasvad ja mineraalid, juurviljad (min.4% kuivmassis), Omega 6 ja Omega 3 rasvhapped.

Toitainete sisaldus:
Proteiinid: 22%, Rasvasisaldus: 10%, Toortuhk: 8%, Kiudained: 3,5%.

Vitamiinid ja mikroelemendid / kg:
Vitamin A / Retinüülatsetaat: 10000 IU, Vitamin D3 / Cholecalciferol: 1000 IU, Vitamin E / dl-alpha-tocopherolacetate: 100 mg, Vask (cupric sulphate, pentahydrate): 12,5  mg, Raud (ferros sulphate): 125 mg, Jood (calcium iodate, anhydrous): 2,5 mg, Mangaani (manganous oxide): 9,3 mg, Tsink (zinc sulphate, monohydrate): 138 mg, Naatrimseleniiti (sodium selenite): 0,19 mg, Tauriin: 1000 mg, L-carnitiin: 275 mg. Lisaained: antioksüdandid, toiduvärvid ja säilitusained.

Toitmisjuhised:
Soovituslik kogus päevaks 187-252 g koera kehakaalu iga 10 kg kohta.

Serveeri kuivalt või segatult vee või puljongiga.

Päevane söötmiskogus oleneb koera vanusest, aktiivsusest ning aastaaegadest.

Mõned koerad vajavad uuele toidule üleminekul pikemat aega, seetõttu alusta päevastest kogustest 50-100 g koera kehakaalu iga 10 kg kohta ja sega seda toiduga, mida koer on siiani söönud.

Värske joogivesi peab olema alati saadaval.

 

e-poe tegemine