Ostukorv


Ostukorv on tühi.

Nutrilove

nutri4

Nutrilove on uus innovaatiline loomatoidusari

Nutrilove tootesari  pakub laia valikut   kõrge kvaliteediga  koera- ja kassitoite. Saadaval on nii kuiv-kui konserveeritud toidud.

Brändi nimi „Nutrilove“ tähistab kombinatsiooni  esmaklassilisest  tasakaalustatud looduslähedasest  söögist koos  igapäevase  hoole- ja armastusega.

Nutrilove tootesari on loodud eelkõige nende koera-ja kassiomanike ja- kasvatajate jaoks ,kes jälgivad kõige kaasaegsemaid toitumissoovitusi  ning otsivad kõrgekvaliteedilist tasakaalustatud toitu oma lemmikute hea tervise ja vormisoleku tagamiseks.

Nutrilove  tooted on väga uuenduslikud,  valmistatud kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid kasutades.  Toidudes on  esimesel kohal hoolikalt valitud  värske liha, mis tagab  kõrge  loomse valgu sisalduse (kuni 100%)

Tasakaalustatud valkude ja rasvade ning süsivesikute vahekord

Ei ole kasutatud GMO-d ega kunstlikke värvi-,lõhna –ega säilitusaineid

Nutrilove tootesari  võtab arvesse  vastavalt uuringutele ja kaasaegsetele toitusmissoovitustele, koerte-ja kasside loomulikke toitumisvajadusi.

Tootesari tagab  lemmikloomale optimeeritud toitainede sisalduse arvestades nende vanust,eluettappi ja aktiivsuse taset,et nad püsiksid tervete ja füüsiliselt tugevatena kogu oma eluea vältel.

Kõik Nutrilove kaubamärgi tooted on valmistatud Tsehhis,  Euroopa juhtivas koera-ja kassitoite valmistavas ettevõttes Partner in Petfood.Toidud on valmistatud kogenenud loomasööda spetsialistide poolt range järelvalve all  koostöös veterinaaridega.Sõltumatud  rahvusvahelised maitseomaduste katsetused  on kinnitanud,et need toidud meeldivad koertele-ja kassidele väga.

Pakkudes oma lemmikule Nutrilove sarja toitusid vastavalt nende vajadustele,võite olla kindlad,et nad on saanud kätte kõik toiteained,mida nad vajavad.Pakkuke neile lisaks  igapäevast meeldivat koosolemist ja nautige ühiseid hetki!

e-poe tegemine