Корзина


Корзина пуста

Категории

Поиск по бренду

Catslikefish

clf_logo_Gold-01

Ettevõtte meeskond koosneb spetsialistidest, kel on aastatepikkune kogemus kalatoodete töötlemise vallas ja kes on pühendunud loomaarmastajad.

Lätil on mereäärse riigina pikk kalatoodete töötlemise ja tarbimise traditsioon ning kultuur.

Arvestades toitumise valdkonnas muutunud olukorda ja pööret naturaalse ja tervisliku toitumise ning elustiili poole, soovime, et meie lemmikloomad toituksid nagu meiegi – tervislikult ja mitmekülgselt. Seetõttu on kalatooted loomasöötades eriti olulised.

Väärtustame oma toodete kvaliteeti ja naturaalsust, seetõttu ei ole kokkusattumus, et oleme valinud oma tootmiskohaks Riia lahe ääres asuva keskkonnasõbraliku ja tuntud kuurortlinna Jurmala.

Meie kümneaastase kalatöötlemise kogemusega spetsialistid suunasid edukalt oma kaladega seotud teadmised ja oskused loomade täiendsööda tootmisele.

Loodame, et meie maitsvad tooted saavad teie lemmiklooma tervisliku toitumise kindlaks osaks.

Meie põhieesmärk on panustada lemmikloomade tervisesse.

Meie missioon on tuua turule kalast valmistatud kvaliteetne naturaalne kasside täiendsööt.

Rasvase kala või kalanaha regulaarne söömine aitab hoida kassil silmad teravad ja terved. Kala sisaldab retinooli, A-vitamiini vormi, mis parandab pimedas nägemist. Üks oomega-3-rasvhapetest on dokosaheksaeenhape. See mängib rolli peamise aju ja silma võrkkesta toitva ainena. On kurioosne, et oomega-3-rasvhapete tarbimine võib vähendada pimedust põhjustava maakula degeneratsiooni riski. 

Teadaolev tõendusmaterjal kinnitab, et kalaõlirikas toit võib aidata kaitsta tõsiste põletikuliste soolehaiguste vastu. Oomega-3-, oomega-6-, oomega-9-rasvhapete kõrge tase võib vähendada molekulide ja ainete hulka, mis põhjustavad kassidel põletikku (eikosanoidid ja tsütokiinid).

Iganädalane rasvasest kalast või kalanahast täiendsööda serveerimine aitab vähendada südamehaiguste riski ning leevendab ja ennetab kassidel liigeseprobleeme.

Дополнительный корм из цельной рыбы-шпроты 70g

Дополнительный корм из цельной рыбы-шпроты 70g

Шпроты или килька - это мелкая рыба, которая является частью семейства сельдей и относится к группе кормовых рыб. Это полезный симбиоз белка (58%) и полиненасыщенной жирной кислоты Омега-3 (4,3%). Килька известна своей питательной ценностью, поскольку она ...
Цена со скидкой:
3,28 €
Цена: 3,56 €
  
--0,28 €
Цена / 100 г: 6,56 €
e-poe tegemine