Ostukorv


Ostukorv on tühi.

Otsi brändi järgi

Total Bite

brand-totalbite.jpg

Total Bite’i arendus ja tootmine põhinevad  Hollandi loomatoiduspetsialistide pikaajalistel kogemustel. Lähtume alati teie lemmiku tervisest ja heaolust.

Lemmikloomatoit valmistatakse Hollandis  ning selle valmistamiseks kasutatakse tipptehnoloogiat

Tootevalik on koostatud nii, et leiaksite kauba, mis sobib teie lemmiku vanusega ja vastab kõigile tema vajadustele. Valikus leidub tooteid näiteks kasvavale loomale ning eritoite, mis aitavad teie lemmikul püsida normaalkaalus ja parimas vormis. Total Bite’i tooted on täisväärtuslikud ja tasakaalustatud.

Lisaks pöörame nende valmistamisel suurt tähelepanu parimate koostisosade valimisele. Kõik see tagab suurepärase maitse ja kergema seeditavuse ning aitab anda teie lemmikule terve naha ja siidise kasuka!

Lisainfo

Selleks et Total Bite’i pakendil olevat teavet tõlgendada ja koostisosade loendit paremini mõista, on vaja algteadmisi. Alljärgnev info ja lühiseletused aitavad teil valida õige Total Bite’i toote!

Vedelik

Koerad ja kassid peavad alati pääsema ligi värskele ja puhtale joogiveele.

Valguallikad

Loomatoidus sisalduvad valgud pärinevad loomtoodetest, nagu kana- ja lambaliha, kala ning munad, või teraviljast. Valke on vaja lihaste, naha, siseorganite ja vere ehitusmaterjaliks ning nad on nende organite ja kudede kasvamisel ja taastamisel asendamatud. Kui lemmikloom tarbib liiga palju valku, põletab ta selle energiana ning kui kogu energiat kohe vaja ei ole, talletab organism selle rasvana.

Toorõlid ja rasvad

Rasvadel on tähtis osa organismi varustamisel energiaga. Rasvad koosnevad küllastumata rasvhapete hulka kuuluvatest asendamatutest rasvhapetest (näiteks oomega-3- ja -6-rasvhapped) ning muudest rasvhapetest. Toorained, milles leidub ohtralt rasvu, on näiteks linnuliha, lõheõli ja taimeõlid.

Oomega-6- ja -3-rasvhapped: ideaalne suhe 8 : 1

Meie lemmikloomad ei ole võimelised ise asendamatuid rasvhappeid tootma ja peavad need saama otse toiduainetest. Asendamatud rasvhapped jagatakse kaheks: oomega-6 ja oomega-3. Parimas vahekorras (8 : 1) annavad need terve naha ja karvkatte ning tõhusama ainevahetuse.

 

Oomega-3-rasvhappeid leidub muu hulgas linaseemne- ja kalaõlis ning need on vajalikud aju ja silmade arengus (ka enne sündi). Kalaõlis sisalduvad oomega-3-rasvhapped (eriti eikosapenteenhape) aitavad hoida koed tervena ja leevendada valu liigestes, lisaks on neil põletikuvastane toime.

 

Oomega-6-rasvhapete põhiallikad on samuti linaseemne- ja kalaõli. Need asendamatud rasvhapped (näiteks linoolhape) aitavad hoida naha terve ja karva läikivana.

 

Loomsed valgud ja rasvad

Total Bite’i toodetes sisalduvad loomsed valgud ja rasvad pärinevad loomadelt, kelle liha on mõeldud inimtarbeks.

Lisainfo

Suhkrupeedi difusioonilõigud

See suhkrutööstuse kõrvalsaadus aitab kaasa loomulikele seedeprotsessidele. Kuivatatud peedilõikudes sisalduvatel looduslikel kiudainetel on kasulik mõju seedetraktile ja need aitavad luua sooltes tasakaalustatud mikrofloora.

Süsivesikud võib jagada suhkruteks, tärkliseks ja kiudaineteks (pärinevad riisist, suhkrupeedi jääkidest, FOSist jne) ning nende lõhustamisel saadud energia aitab hoolitseda rakkude ja lihaste eest.

Mineraalained ja teised toiteväärtuslikud lisandid

Lisaainete sedel pakendil näitab mineraalainete osa toidus. Mineraalide abita ei saa vitamiinid meie kehas toimida. Mineraalid transpordivad kehas hapnikku ning neil on tähtis osa kudede kasvamises, hoolduses ja taastamises.

Kaltsium tugevdab luustikku ja hambaid ning on vajalik lihastöös ja närviimpulsi edasiandmisel. Kaltsium on tähtis ka vere hüübimiseks, rakukasvuks ja hormoonide ainevahetuseks.

Fosfor tugevdab luustikku ning aitab varustada keha energiaga, sest ta osaleb süsivesikute, rasvade ja valkude ainevahetuses.

Kondroitiin ja glükosamiin esinevad looduses karp- ja koorikloomades (näiteks Uus-Meremaa rohekarbis) ning on kõhre ja liigesevedeliku looduslik ehitusmaterjal. Mõlemad ained aitavad hoida liigeseid tervena, kuid toimivad eri viisil teineteist täiendades.

 

Antioksüdandid

Antioksüdante lisatakse loomatoitu mitmel põhjusel. Looduslikel antioksüdantidel, nagu C- ja E-vitamiin, on looma organismis antioksüdatiivne toime: nad teevad kahjutuks vabad radikaalid. Antioksüdandid ennetavad keharakkudele tehtavat kahju ja enneaegset vananemist. Neid lisatakse loomatoitu ka selle kvaliteedi kaitseks: rasvade oksüdeerumine loomatoidus võib põhjustada A- ja E-vitamiini sisalduse languse toidus. See võib mõjutada ka rasvade kvaliteeti loomatoidus, mis omakorda võib toidu maitseomadusi halvendada ja tekitada looma tervisele kahjulikke ühendeid. Seega on antioksüdantide kasutamine hädavajalik. Nende lisamisel paraneb samuti koeratoidu säilivus.

 

Lisainfo

Lühidalt toiteväärtuslikest lisaainetest

Vitamiinid tugevdavad organismi vastupanuvõimet ning on vajalikud selleks,

et keha kasvaks, taastuks ja toimiks õigesti. Tänu vitamiinidele saavad moodustuda ka ensüümid, mis on tähtsad ainevahetuses ja seedimises.

A-vitamiin on vajalik hea nägemise säilitamiseks ning naha ja immuunsüsteemi tervena hoidmiseks.

 

C-vitamiin aitab organismil võidelda viirustega, hoiab naha ja igemed tervena ning parandab haavu. Antioksüdandina toetab C-vitamiin ka immuunsüsteemi tööd ja võitleb koos E-vitamiiniga rakkude vananemise vastu. Suurendatud C-vitamiini kogus kassitoidus aitab veidi tõsta kassi uriini happesust ja ennetada selle kaudu põiekivide teket.

D-vitamiin aitab hoida luud ja hambad tugevana.

E-vitamiin on samuti antioksüdant ning hoolitseb rakukaitse ja immuunsüsteemi toimimise eest.

Biotiinil on tähtis osa süsivesikute ja valkude ehituses ja lõhustamises ning rasvhapete tootmises. Rasvhapped omakorda hoolitsevad karvkatte ja naha tervise eest.

Jood on vajalik kasvuks ja ainevahetuseks oluliste kilpnäärmehormoonide tootmiseks kehas.

Vask hoolitseb selle eest, et hemoglobiin, mis annab verele punase värvuse, sisaldaks rauda ning aitab sellega transportida hapnikku organismis. Vask on seotud ka naha ja karvkatte pigmentatsiooni ning sidekoe ja luude loomega.

Letsitiin mõjutab rasva seeduvust ja ennetab kolesterooli kogunemist arteritesse.

Mangaan on vajalik luukoe moodustumiseks ning on seotud aminohapete, kolesterooli ja süsivesikute ainevahetusega.

Seleen võitleb kehas moodustuvate kahjulike ainetega.

Koliin ehk B14-vitamiin on asendamatu toitaine, mida keha on võimeline väheses koguses ise tootma. Muu hulgas on koliini vaja letsitiini tootmiseks, mis mõjutab rasva seeduvust ja ennetab kolesterooli kogunemist arteritesse.

Tauriin on (kassidele) asendamatu väävlit sisaldav aminohape, mis aitab võidelda vananemise vastu. Tauriin toimib antioksüdandina ennekõike südamelihases ja sel on kasulik mõju silmadele.

Rauda on vaja valguloomes ning seetõttu ka kudede kasvuks ja uuenemiseks. Lisaks osaleb ta süsivesikute loomises ja lõhustamises ning kaudselt ka punaste vereliblede abil organismis hapniku transportimises.

Tsink on samuti vajalik valguloomes ning kudede kasvuks ja uuenemiseks. Tsink osaleb ka süsivesikute loomises ja lõhustamises.

L-karnitiin on vitamiinisarnane mikrotoitaine, mis koos vähendatud rasvasisalduse ja suurendatud taimsete kiudainete kogusega aitab meie lemmikloomadel rasvu nende talletamise asemel energiaks lõhustada.

Tääkliilia (Yucca schidigera) ekstrakti kasutatakse kassitoidus muu hulgas väljaheidete ebameeldiva lõhna vähendamiseks, et hoida ära tugevalt lõhnavat kassiliivakasti. Tääkliilia ekstrakti on Edela-Ameerikas soolestiku puhastamiseks kasutatud juba sajandeid. See aitab hoida kasside soolestiku mikrofloora tasakaalus ning väljutada haigust tekitavaid mikroorganisme ja viirusi.

Fruktooligosahhariidid (FOS) on kiudained, mis stimuleerivad tasakaalustatud mikrofloora arengut soolestikus. Sigurijuures sisalduvad kiudained on peensooles seedumatud ja muutuvad seeditavaks alles jämesoole bakterite abil.

Suuhügieen

Taimsed kiudained annavad kuivtoidugraanulitele teralise tekstuuri. Toidupalad puhastavad närimise ajal hambaid ja aitavad vähendada kattu, muutes hambad puhtamaks ja kaunimaks.

Karvapallide ennetus. Spetsiaalsed kuivtoidus sisalduvad kiudained hoiavad ära karvapallide tekke. Need tagavad, et allaneelatud karvad väljutatakse korrapäraselt maost ja seedetraktist loomulikul teel (väljaheidetega), et ennetada neist tulenevaid probleeme.

Toitumissoovitused

Total Bites’i kuivtoit on täisväärtuslik lemmikloomade täistoit. Mingeid lisatoitained ei ole vaja kasutada. Soovituslikku päevast toidukogust võib kohandada umbes kümne protsendi ulatuses olenevalt lemmiklooma aktiivsusest ja terviseseisundist, et säilitada normaalkaal. Loomulikult peab alati saadaval olema ka värske ja puhas joogivesi.

 

Üleminek Total Bite’i kuivtoiduga toitmisele

1. ja 2.

PÄEV

3. ja 4.

PÄEV

5. ja 6.

PÄEV

7. PÄEVAST

alates

       

75%

50%

25%

 

vana toitu

vana toitu

vana toitu

100%

+ 25%

+ 50%

+ 75%

Total Bite’i

Total Bite’i

Total Bite’i

Total Bite’i

 

TOTAL BITE

Soovitame loomatoidu vahetamisel jälgida üleminekuplaani, et anda oma lemmikule aega järk-järgult Total Bite’i kuivtoidu koostisega harjuda looma seedimist häirimata. On võimalik, et kassid peavad peale uue maitse ja koostise harjuma graanulite kujuga!

Kui teate juba, et teie koer või kass on tundliku seedimisega, jätke igaks sammuks 4‑5 päeva.

Plaan sobib ka siis, kui lähete üle Total Bite’i kutsika- või kassipojatoidult Total Bite’i täiskasvanud loomadele mõeldud toidule.

Total Bite  Fresh meat-värske  lihaga toidude tutvustus

 Total Bite värske lihaga tootesarja koeratoidud sisaldavad vaid ühte loomset valku,mis vähendab toidutalumatuse ja allergiate teket. Need toidud ei sisalda nisu,riisi,maisi ega muid teravilju ,mis on asendatud köögiviljade ja puuviljadega nagu kartul (maguskartul),porgand,tomat,banaan,õun.Toidud sisaldavad orgaanilisi mikroelemente,mis koos mineraalide ja tervislike rasvadega (lõheõli,linaseemneõli)toetavad head tervist

Total Bite värske lihaga koeratoidud on  teravilja- ja gluteenivabad

• Toetavad optimaalset sobivust ja tervist.

• Terve nahk ja läikiv karv tänu lõheõlile ja  rasvhapetele.

• Vähendab toidu talumatuse ja allergiliste reaktsioonide võimalust.

• Paindlikud liigesed ja tugev luustik  tänu lõheõlile, kondroitiinile ja glükoosamiinile.

• Aitab kaasa optimaalsele seedimisele.

• Teraviljad ja gluteenivabad, eriti  vajalik ülitundlike koerte puhul.

• Vähem kaebusi tänu vaid ühe  loomse valgu sisalduse tõttu.

Total Bite värske lihaga toitude sortiment:

Total Bite toodete ametlik esindaja Eestis on Eesti Vallasvara Oü (www.kuivtoit.ee)

 

 

 

 Total Bite Adult  medium breeds 12kg

Total Bite Adult medium breeds 12kg

Kuivsööt sisaldab palju linnulihast pärinevat loomset valku ning riisi, mis on suurepärane kergesti lõhustuvate süsivesikute allikas ja seetõttu kergesti seeditav. Lisaks on selles L karnitiini, mis aitab lõhustada rasva energiaks. Oomega-3- ja -6-rasvhapete ...
Müügihind allahindlusega:
44,20 €
Tavahind: 48,80 €
  
--4,60 €
Hind / kg: 3,68 €
 Total Bite Adult medium 3kg

Total Bite Adult medium 3kg

Kuivsööt sisaldab palju linnulihast pärinevat loomset valku ning riisi, mis on suurepärane kergesti lõhustuvate süsivesikute allikas ja seetõttu kergesti seeditav. Oomega-6- ja -3-rasvhapete soodne vahekord 8 : 1. Erilised kiudained- fruktooligosahhariidid ...
Müügihind allahindlusega:
8,90 €
Tavahind: 19,93 €
  
--11,03 €
Hind / kg: 2,97 €
 Total Bite Adult small breeds 3kg

Total Bite Adult small breeds 3kg

Spetsiaalselt väikestele tõugudele kohandatud krõbedad ja maitsvad kuivtoidugraanulid katavad nende aktiivsete koerte energia-ja toitainetevajaduse. Linnulihast pärinev loomne valk ja riis on kergesti seeditavad. Oomega-6- ja -3-rasvhapete soodne vahekord 8 : ...
Müügihind allahindlusega:
14,50 €
Tavahind: 20,84 €
  
--6,34 €
Hind / kg: 4,83 €
Total Bite Adult large breeds koeratoit 12kg

Total Bite Adult large breeds koeratoit 12kg

Täistoit täiskasvanud koertele–suured tõud (alates 25kg).Gluteenivaba. Kuivsööt sisaldab kondroitiini ja glükosamiini, mis moodustavad koos sobiva mineraalainete hulgaga tervete liigeste alusmaterjali. Need ained aeglustavad ka liigeseid ümbritseva kõhre ...
Müügihind allahindlusega:
44,88 €
Tavahind: 48,80 €
  
--3,92 €
Hind / kg: 3,74 €
Total Bite Cat Adult 2kg

Total Bite Cat Adult 2kg

Parim enne 07.2024,kõlblik vähemalt kuni 11.2024 Täisoit aktiivsetele täiskasvanud kassidele. Kuivsööda koostis aitab hoida kassi füüsiliselt tervena ning hoolitseb tema lihaste, luude, karvkatte ja naha eest parimal võimalikul moel. Lisatud C- ja ...
Müügihind allahindlusega:
14,00 €
Tavahind: 17,08 €
  
--3,08 €
Hind / kg: 7,00 €
hetkel otsas
Total Bite Cat Indoor 2kg

Total Bite Cat Indoor 2kg

Täistoit tubasele või steriliseritud/kastreeritud kassidele Kuivsööda vähendatud rasva- ja suurendatud taimsete kiudainete sisaldus ning L-karnitiin aitavad kehakaalu paremini kontrolli all hoida. Tääkliilia (Yucca schidigera) ekstrakt vähendab väljaheidete ...
Müügihind allahindlusega:
14,50 €
Tavahind: 17,08 €
  
--2,58 €
Hind / kg: 7,25 €
Total Bite Cat Kitten 2kg

Total Bite Cat Kitten 2kg

Täistoit kasvavatele kassidele. Kassipoja kuivsööt sisaldab palju linnulihast ja kalast pärinevat loomset valku ning riisi, mis on suurepärane kergesti lõhustuvate süsivesikute allikas. Sisaldab tauriini- asendamatu aminohape, mis mõjub hästi silmadele ja ...
Müügihind allahindlusega:
14,50 €
Tavahind: 19,93 €
  
--5,43 €
Hind / kg: 7,25 €
Total Bite Cat Kitten 6kg

Total Bite Cat Kitten 6kg

Täistoit kasvavatele kassidele. Kassipoja kuivsööt sisaldab palju linnulihast ja kalast pärinevat loomset valku ning riisi, mis on suurepärane kergesti lõhustuvate süsivesikute allikas. Sisaldab tauriini- asendamatu aminohape, mis mõjub hästi silmadele ja ...
Müügihind allahindlusega:
30,00 €
Tavahind: 48,80 €
  
--18,80 €
Hind / kg: 5,00 €
Total Bite Cat Senior 2kg

Total Bite Cat Senior 2kg

Täistoit üle 7-aastastele eakatele kassidele. Kuivsööt sisaldab kondroitiini ja glükosamiini, mis moodustavad koos sobiva mineraalainete hulgaga tervete liigeste alusmaterjali. Spetsiaalsed kiudained hoiavad ära karvapallide tekke. Nende kasutamine ...
Müügihind allahindlusega:
14,50 €
Tavahind: 19,93 €
  
--5,43 €
Hind / kg: 7,25 €
Total Bite Fish & Rice koeratoit  12kg

Total Bite Fish & Rice koeratoit 12kg

Kuivsööt sisaldab palju kalast pärinevat loomset valku ning riisi, mis on suurepärane kergesti lõhustuvate süsivesikute allikas ja seetõttu kergest seeditav, Oomega-6- ja -3-rasvhapete soodne vahekord 8 : 1 ravib ja taastab nahka ning paneb karvkatte läikima. ...
Müügihind allahindlusega:
52,20 €
Tavahind: 57,90 €
  
--5,70 €
Hind / kg: 4,35 €
Total Bite gluteeni-ja teraviljavaba  koeratoit täisk.koertele värske lambalihaga 10 kg

Total Bite gluteeni-ja teraviljavaba koeratoit täisk.koertele värske lambalihaga 10 kg

Ultra premium klassi teravilja-ja gluteenivaba koeratoit ühe valgu allikaga (lambaliha) sobib ka eriti tundlikele koertele vähendamaks allergiariski ja toidutalumatust.Ei sisalda nisu,riisi,maisi ega muid teravilju ,mis on asendatud köögiviljade ja ...
Müügihind allahindlusega:
58,00 €
Tavahind: 69,12 €
  
--11,12 €
Hind / kg: 5,80 €
Total Bite gluteeni-ja teraviljavaba  koeratoit täisk.koertele värske lambalihaga 2 kg

Total Bite gluteeni-ja teraviljavaba koeratoit täisk.koertele värske lambalihaga 2 kg

Ultra premium klassi teravilja-ja gluteenivaba koeratoit ühe valgu allikaga (lambaliha) sobib ka eriti tundlikele koertele vähendamaks allergiariski ja toidutalumatust.Ei sisalda nisu,riisi,maisi ega muid teravilju ,mis on asendatud köögiviljade ja ...
Müügihind allahindlusega:
18,50 €
Tavahind: 19,83 €
  
--1,33 €
Hind / kg: 9,25 €
Total Bite kassitoit lõhega 2kg

Total Bite kassitoit lõhega 2kg

Täistoit aktiivsetele täiskasvanud kassidele lõhega. Kuivsööda koostis aitab hoida kassi füüsiliselt tervena ning hoolitseb tema lihaste, luude, karvkatte ja naha eest parimal võimalikul moel. Lisatud C- ja E-vitamiinid toimivad loomulike antioksüdantidena. ...
Müügihind allahindlusega:
14,90 €
Tavahind: 19,93 €
  
--5,03 €
Hind / kg: 7,45 €
Total Bite kassitoit suurtele kassidele Big Cat 2kg

Total Bite kassitoit suurtele kassidele Big Cat 2kg

Total Bite gluteenivaba kassitoit suurtele tõugudele Suured kassid vajavad toitu, mis tugevdab nende lihaseid ja liigeseid .Total Bite Big Cat on spetsiaalselt kohandatud suurtele kassidele, nagu näiteks Maine Coon , Norra metskass jt. Nende muljetavaldava ...
Müügihind allahindlusega:
10,50 €
Tavahind: 19,93 €
  
--9,43 €
Hind / kg: 5,25 €
Total Bite koeratoit  Fish & Rice 3 kg

Total Bite koeratoit Fish & Rice 3 kg

Kuivsööt sisaldab palju kalast pärinevat loomset valku ning riisi, mis on suurepärane kergesti lõhustuvate süsivesikute allikas ja seetõttu kergest seeditav, Oomega-6- ja -3-rasvhapete soodne vahekord 8 : 1 ravib ja taastab nahka ning paneb karvkatte läikima. ...
Müügihind allahindlusega:
14,50 €
Tavahind: 22,36 €
  
--7,86 €
Hind / kg: 4,83 €
Total Bite kutsikatele gluteeni-ja teraviljavaba ,värske kanalihaga 10 kg

Total Bite kutsikatele gluteeni-ja teraviljavaba ,värske kanalihaga 10 kg

Ultra premium klassi teravilja-ja gluteenivaba koeratoit ühe valgu allikaga (kanaliha) sobib ka eriti tundlikele kutsikatele vähendamaks allergiariski ja toidutalumatust.Ei sisalda nisu,riisi,maisi ega muid teravilju ,mis on asendatud köögiviljade ja ...
Müügihind allahindlusega:
58,00 €
Tavahind: 69,12 €
  
--11,12 €
Hind / kg: 5,80 €
Total Bite kutsikatele gluteeni-ja teraviljavaba, värske kanalihaga 1kg

Total Bite kutsikatele gluteeni-ja teraviljavaba, värske kanalihaga 1kg

Ultra premium klassi teravilja-ja gluteenivaba koeratoit ühe valgu allikaga (kanaliha) sobib ka eriti tundlikele kutsikatele vähendamaks allergiariski ja toidutalumatust.Ei sisalda nisu,riisi,maisi ega muid teravilju ,mis on asendatud köögiviljade ja ...
Müügihind allahindlusega:
7,50 €
Tavahind: 12,19 €
  
--4,69 €
Hind / kg: 7,50 €
Total Bite Lamb & Rice gluteenivaba koeratoit 3kg

Total Bite Lamb & Rice gluteenivaba koeratoit 3kg

Täistoit täiskasvanud koertele lambaliha ja riisiga, gluteenivaba (sobib tundliku seedimise ja tundliku nahaga koertele). Kuivsööt sisaldab lamba- ja jäneselihast pärinevat loomset valku ning riisi, mis on suurepärane kergesti lõhustuvate süsivesikute ...
Müügihind allahindlusega:
15,00 €
Tavahind: 22,36 €
  
--7,36 €
Hind / kg: 5,00 €
Total Bite Lamb & Rice koeratoit,gluteenivaba 12kg

Total Bite Lamb & Rice koeratoit,gluteenivaba 12kg

Kuivsööt sisaldab lamba- ja jäneselihast pärinevat loomset valku ning riisi, mis on suurepärane kergesti lõhustuvate süsivesikute allikas ja seetõttu kergest seeditav. Omega-6- ja -3-rasvhapete soodne vahekord 8 : 1 ravib ja taastab nahka ning paneb ...
Müügihind allahindlusega:
54,90 €
Tavahind: 59,93 €
  
--5,03 €
Hind / kg: 4,58 €
Total Bite Light & Senior koeratoit 12kg

Total Bite Light & Senior koeratoit 12kg

Täistoit täiskasvanud ülekaalulisele ja üle 7-aastasel koerale,kõikidele tõugudele.Gluteenivaba Kuivsööt sisaldab palju linnulihast pärinevat loomset valku ning riisi, mis on suurepärane kergesti lõhustuvate süsivesikute allikas ja seetõttu kergest seeditav. ...
Müügihind allahindlusega:
48,20 €
Tavahind: 52,87 €
  
--4,67 €
Hind / kg: 4,02 €
Total Bite Light & Senior koeratoit 3kg

Total Bite Light & Senior koeratoit 3kg

Täistoit täiskasvanud ülekaalulisele ja üle 7-aastasel koerale,kõikidele tõugudele.Gluteenivaba Kuivsööt sisaldab palju linnulihast pärinevat loomset valku ning riisi, mis on suurepärane kergesti lõhustuvate süsivesikute allikas ja seetõttu kergest seeditav. ...
Müügihind allahindlusega:
15,00 €
Tavahind: 22,36 €
  
--7,36 €
Hind / kg: 5,00 €
Total Bite Puppy large breeds 3kg

Total Bite Puppy large breeds 3kg

Täistoit kutsikatele, kaal täiskasvanuna üle 25 kg kutsikatele mõeldud kuivsööt on eriti maitsev ja hästi seeditav, sest sisaldab palju linnulihast pärinevat loomset valku ning riisi, mis on suurepärane kergesti lõhustuvate süsivesikute allikas. Kondroitiin ...
Müügihind allahindlusega:
14,50 €
Tavahind: 17,08 €
  
--2,58 €
Hind / kg: 4,83 €
Total Bite Puppy large breeds koeratoit 12kg

Total Bite Puppy large breeds koeratoit 12kg

Täistoit kutsikatele, kaal täiskasvanuna üle 25 kg,gluteenivaba Kutsikatele mõeldud kuivsööt on eriti maitsev ja hästi seeditav,sest sisaldab optimaalselt loomseid proteiine kanalihast , rasvu ning kergesti seeduvaid süsivesikuid ja ...
Müügihind allahindlusega:
49,50 €
Tavahind: 56,12 €
  
--6,62 €
Hind / kg: 4,13 €
Total Bite teraviljavaba värske lõhega koeratoit   2 kg

Total Bite teraviljavaba värske lõhega koeratoit 2 kg

Ultra premium klassi teravilja-ja gluteenivaba koeratoit ühe valgu allikaga (värske lõhe) sobib ka eriti tundlikele koertele vähendamaks allergiariski ja toidutalumatust.Ei sisalda nisu,riisi,maisi ega muid teravilju ,mis on asendatud köögiviljade ja ...
Müügihind allahindlusega:
18,50 €
Tavahind: 19,52 €
  
--1,02 €
Hind / kg: 9,25 €
Total Bite teraviljavaba värske lõhega koeratoit10 kg

Total Bite teraviljavaba värske lõhega koeratoit10 kg

Ultra premium klassi teravilja-ja gluteenivaba koeratoit ühe valgu allikaga (värske lõhe) sobib ka eriti tundlikele koertele vähendamaks allergiariski ja toidutalumatust.Ei sisalda nisu,riisi,maisi ega muid teravilju ,mis on asendatud köögiviljade ja ...
Müügihind allahindlusega:
58,20 €
Tavahind: 69,12 €
  
--10,92 €
Hind / kg: 5,82 €
Total Bite Turkey & Potato gluteenivaba koeratoit 12 kg

Total Bite Turkey & Potato gluteenivaba koeratoit 12 kg

Täistoit täiskasvanud koertele kalkuniliha-ja kartuliga, gluteeni-ja teraviljavaba , tundliku seedimise ja - nahaga koertele).Kõikidele tõugudele. Kuivsööt sisaldab kalkunilihast pärinevat loomset valku ning kartulit mis on suurepärane kergesti lõhustuvate ...
Müügihind allahindlusega:
54,20 €
Tavahind: 56,93 €
  
--2,73 €
Hind / kg: 4,52 €
Total Bite Turkey & Potato gluteenivaba koeratoit 3kg

Total Bite Turkey & Potato gluteenivaba koeratoit 3kg

Täistoit täiskasvanud koertele kalkuniliha-ja kartuliga, gluteenivaba (sobib tundliku seedimise ja tundliku nahaga koertele).Kõikidele tõugudele Kuivsööt sisaldab kalkunilihast pärinevat loomset valku ning kartulit ja riisi, mis on suurepärane kergesti ...
Müügihind allahindlusega:
15,00 €
Tavahind: 22,36 €
  
--7,36 €
Hind / kg: 5,00 €
Total Bite värske kanaga gluteeni-ja teraviljavaba  täisk.koertelele 10 kg

Total Bite värske kanaga gluteeni-ja teraviljavaba täisk.koertelele 10 kg

Ultra premium klassi teravilja-ja gluteenivaba koeratoit ühe valgu allikaga (kanaliha) sobib ka eriti tundlikele koertele vähendamaks allergiariski ja toidutalumatust.Ei sisalda nisu,riisi,maisi ega muid teravilju ,mis on asendatud köögiviljade ja ...
Müügihind allahindlusega:
54,00 €
Tavahind: 69,12 €
  
--15,12 €
Hind / kg: 5,40 €
hetkel otsas
e-poe tegemine