Ostukorv


Ostukorv on tühi.

Otsi brändi järgi

Bavaro

bavaro logo

Saksamaal kutsuvad inimesed Baieri piirkonda, kus meie tehas paikneb „lõvi saba tipuks“. Lõvi on Baieri vapiloom. Meie BAVARO koeratoit on tugev nagu lõvi. See on välja töötatud spetsiaalselt töötavate koerte jaoks: jahikoerad, karjakoerad, teenistuskoerad ja juhtkoerad.

Inimesed kes elavad ja töötavad meie regioonis on usaldusväärsed ja maalähedased. Usaldusväärsus iseloomustab ka meie BAVARO koeratoitu. Meie tiimi aastakümnetega tekkinud kogemus on selge eelis meie klientidele. „Toodetud Baieris, Saksamaal“: see tähendab meile, et me töötame peamiselt kohalike varustajatega.

Bavaro Solid täissööt koertele 18kg

Bavaro Solid täissööt koertele 18kg

Bavaro Solid koeratoit normaalse aktiivsusega koertele Kombineeritud retsepti järgi valmistatud toit kindlustab igas suuruses koertele kõik vajalikud toitained nende heaks terviseks ning suurepäraseks kehaliseks vormiks.
Müügihind allahindlusega:
38,63 €
  
-
Hind / kg: 2,15 €
Bavaro Task täissööt koertele 18kg

Bavaro Task täissööt koertele 18kg

Bavaro Task koeratoit normaalse aktiivsusega koertele Kombineeritud retsepti järgi valmistatud toit kindlustab igas suuruses koertele kõik vajalikud toitained nende heaks terviseks ning suurepäraseks kehaliseks vormiks.
Müügihind allahindlusega:
39,65 €
  
-
Hind / kg: 2,20 €
e-poe tegemine